Get Adobe Flash player
Tu podaj tekst alternatywny
Archiwum
Kategorie
Poleć stronę

Wpisz e-mail osoby, którą chcesz powiadomić

Wycieczka do Warszawy

W dniach 12- 13 kwietnia, br.uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Stolica przywitała ich piękną pogodą, która utrzymała się przez cały wyjazd. Pierwszym punktem programu było Centrum Nauki Kopernik,którego zadaniem jest popularyzacja komunikacji naukowej.Uczniowie mogli poznawać prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach i przeżyć wiele ciekawych doznań.Następnie grupa udała się na Stadion Narodowy, który zwiedziła tzw. trasą piłkarza, docierając do róznych miejsc, np. szatni zawodników. Potem przyszedł czas na podziwianie panoramy miasta z ogrodu na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwszy dzień został zwieńczony długim spacerem i podziwianiem „nocnej” stolicy . Kolejnego dnia najpierw grupa odwiedziła kościół p.w.Sw. Stanisława Kostki, przy którym znajduje się grób bł. Jerzego Popiełuszki oraz zwiedziła muzeum jemu poświęcone. Następnie pani przewodnik oprowadziła uczniów po Starym Mieście, Placu Piłsudskiego , Łazienkach. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Wycieczka została zorganizowana przez p. Annę Koroniak, a opiekę nad uczniami poza nią sprawowała także p. dyrektor B.Czajczyńska i p. K. Garbaciak

 

 

 

Tu podaj tekst alternatywny
Kalendarz wpisów
maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 0
Dzisiaj: 14
W tym tygodniu: 14
W sumie: 90444