Pasowanie na gimnazjalistę

Dnia 23.09.2016r. o godzinie 1300 odbyło się pasowanie na gimnazjalistę. Piętnaścioro uczniów z klasy pierwszej gimnazjum musiało zmierzyć się z niesamowicie trudnymi zadaniami wymyślonymi przez kolegów z klasy starszej (drugiej gimnazjum). Jako pierwsze musieli zdjąć buty i ułożyć w rządku oraz zjeść chipsa wielosmakowego (chips + kwasek cytrynowy + musztarda). Następnie zasiedli na fotelach szkolnego zakładu fryzjerskiego gdzie zrobiono im makijaż i fryzury. Później rozpoczął się test sprawnościowy, który sprawdził ich kondycję i gibkość. Po wysiłku fizycznym udali się na quiz. Przed ostatnim zadaniem był posiłek wykonany przez kucharzy naszej pięciogwiazdkowej restauracji. Końcowym wyzwaniem był pomiar boiska tartanowego zapałkami. Po wyczerpujących zmaganiach odbyło się oficjalne podpisanie przysięgi.