KAMPANIA SPOŁECZNA BEZPIECZNY PRZEJAZD – „ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ!” 18.10.2019r.

KAMPANIA BEZPIECZNY PRZEJAZD PROWADZONA JEST W NASZEJ SZKOLE OD 20212 R. . TO PRZEDE WSZYSTKIM  DZIAŁANIA EDUKACYJNE, MAJĄCE NA CELU ZMIANĘ POSTAWY SPOŁECZNEJ, KSZTAŁTOWANIE I UTRWALANIE BEZPIECZNYCH ZACHOWAŃ NA PRZEJAZDACH, A W KONSEKWENCJI ZMNIEJSZENIE LICZBY WYPADKÓW.

UŚWIADAMIANIE MŁODZIEŻY TO DLA NAS SPRAWA PRIORYTETOWA. POSTANOWILIŚMY ZAPROSIĆ DO NASZEJ SZKOŁY PRZEDSTAWICIELI ZAKŁADU LINI KOLEJOWYCH W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM, GDYŻ UWAŻAMY, IŻ BEZPIECZEŃSTWO NA PRZEJAZDACH NA CAŁYM ŚWIECIE TO WSPÓLNA SPRAWA WSZYSTKICH, A OSTROŻNOŚCI NIGDY ZA WIELE.

PRELEKCJE ODBYŁY SIĘ DLA KLAS I – III. KAŻDA Z GRUP OBEJRZAŁA FILM PRZEDSTAWIAJĄCY POUCZAJACE HISTORYJKI NA PRZEJEŹDZIE KOLEJOWO – DROGOWYM.  FUNKCJONARIUSZE STRAŻY OCHRONY KOLEI ZAPREZENTOWALI TAKŻE UMUNDUROWANIE. NA KONIEC ODBYŁ SIĘ TAKŻE QUIZ Z CIEKAWYMI NAGRODAMI.

W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO PRZEPROWADZENIA TEJ AKCJI W SZKOLE OGŁOSZONO KONKURS DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ PT.: „POCIĄG MARZEŃ”. W KONKURSIE  WZIĘŁO UDZIAŁ 8 OSÓB:

Klasa II –  Wiktoria Płocharczyk

KLASA III – Dawid Robak, Lena Wesołek, Oliwia Korach, Amelia Wawrzyniak

Klasa V – Laura Dziekaniak, Jakub Grzempowski,

Klasa VII – Lidia Stachowiak

 OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCY NASTĄPI  NA UROCZYSTYM APELU NA POCZATKU LISTOPADA.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE TA JAKŻE KRÓTKA, ALE OWOCNA NAUKA,” DOPRAWIONA” HUMOREM NIE POSZŁA W LAS, A UCZNIOWIE CZĘSTO ZAJRZĄ NA STRONĘ  http://www.bezpieczny-przejazd.pl

KAMPANIA BEZPIECZNY PRZEJAZD PROWADZONA JEST W NASZEJ SZKOLE OD 20212 R. . TO PRZEDE WSZYSTKIM  DZIAŁANIA EDUKACYJNE, MAJĄCE NA CELU ZMIANĘ POSTAWY SPOŁECZNEJ, KSZTAŁTOWANIE I UTRWALANIE BEZPIECZNYCH ZACHOWAŃ NA PRZEJAZDACH, A W KONSEKWENCJI ZMNIEJSZENIE LICZBY WYPADKÓW.

UŚWIADAMIANIE MŁODZIEŻY TO DLA NAS SPRAWA PRIORYTETOWA. POSTANOWILIŚMY ZAPROSIĆ DO NASZEJ SZKOŁY PRZEDSTAWICIELI ZAKŁADU LINI KOLEJOWYCH W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM, GDYŻ UWAŻAMY, IŻ BEZPIECZEŃSTWO NA PRZEJAZDACH NA CAŁYM ŚWIECIE TO WSPÓLNA SPRAWA WSZYSTKICH, A OSTROŻNOŚCI NIGDY ZA WIELE.

PRELEKCJE ODBYŁY SIĘ DLA KLAS I – III. KAŻDA Z GRUP OBEJRZAŁA FILM PRZEDSTAWIAJĄCY POUCZAJACE HISTORYJKI NA PRZEJEŹDZIE KOLEJOWO – DROGOWYM.  FUNKCJONARIUSZE STRAŻY OCHRONY KOLEI ZAPREZENTOWALI TAKŻE UMUNDUROWANIE. NA KONIEC ODBYŁ SIĘ TAKŻE QUIZ Z CIEKAWYMI NAGRODAMI.

W RAMACH PRZYGOTOWANIA DO PRZEPROWADZENIA TEJ AKCJI W SZKOLE OGŁOSZONO KONKURS DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ PT.: „POCIĄG MARZEŃ”. W KONKURSIE  WZIĘŁO UDZIAŁ 8 OSÓB:

Klasa II –  Wiktoria Płocharczyk

KLASA III – Dawid Robak, Lena Wesołek, Oliwia Korach, Amelia Wawrzyniak

Klasa V – Laura Dziekaniak, Jakub Grzempowski,

Klasa VII – Lidia Stachowiak

 OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCY NASTĄPI  NA UROCZYSTYM APELU NA POCZATKU LISTOPADA.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE TA JAKŻE KRÓTKA, ALE OWOCNA NAUKA,” DOPRAWIONA” HUMOREM NIE POSZŁA W LAS, A UCZNIOWIE CZĘSTO ZAJRZĄ NA STRONĘ  http://www.bezpieczny-przejazd.pl