KONKURS SKO

KONKURS SKO

OPIEKUNKI SKO OGŁASZAJĄ

KONKURS Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ 

DNIA EUKACJI NARODOWEJ

Zaprojektuj kartkę dla nauczyciela

sko_logo_share

Proszę się nie przejmować jeśli nie potrafisz ładnie malowac…nic nie szkodzi!

Przysieś swój projekt malowany recznie, robiony w programach, malowany farbami, rysowany kredkami. Technika całkowicie dowolna!

Projekt musi być autorski , może być czymś inspirowany.

Prace należy dostarczyć do opiekunek SKO p. Angeliny Latańskiej oraz p. Wioli Silińskiej do dnia 10 października.

Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystościz okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Powodzenia!!! sko

Więcej...

PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ

PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ

W czwartek 10 wrzesnia 2015 odbyło się PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ. Impreza rozpoczęła się od przecięcia wstęgi przez gimnazjalistów z klasy pierwszej w towarzystwie Pani Dyrektor.  Na początku pierwszoklasiści zmagali się z fryzurami, które wykonywali w parach przed publicznością.  Po zmaganiach zręcznościowych uczniowie mieli za zadanie zjadanie jabłek zawieszonych na sznurku i  kijku. Kolejnym wyzwaniem był quiz wiedzy o szkole, który odbył się w DOMU CHLEBA. Ci, którzy nie wykazali się wiedzą zostali ukarani talerzykiem z bitą śmietaną, która lądowała na twarzy pechowców. Następnym etapem pasowania było jedzenie nietypowych kanapek z losowanych składników, czemu towarzyszyło dużo śmiechu. Na zakończenie pasowania świeżo upieczeni gimnazjaliści odczytali kodeks, który podpisali pomalowanym farbą nosem. Wszyscy pierwszoklasiści godnie i z honorem znosili trudy pasowania i dostali pamiatkowe długopisy oraz dyplomy. Imprezę przygotowali uczniowie klasy II GIM z wychowawcą Krystianem Wawrockim.

DSC01857 DSC01858
DSC01859
DSC01863
DSC01864
DSC01865

DSC01885

DSC01868
DSC01870
DSC01872
DSC01877
DSC01879
DSC01880
DSC01882 DSC01883DSC01884DSC01916DSC01911DSC01953DSC01976DSC02011 DSC02015 DSC02031 DSC02050DSC02062 DSC02075 DSC02085 DSC02117 DSC02140

Więcej...

Festyn szkolny na POŻEGNANIE LATA

30 sierpnia 2015 roku w Niepublicznym Zespole Szkół w Łuszczanowie odbył się festyn „Pożegnanie Lata”. Podczas festynu, na którym wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział w konkurencjach sportowych, zespołowych i indywidualnych. Wszelkiego rodzaju konkursy były nagradzane drobnymi upominkami. Uczniowie naszej szkoły pokazali jak pięknie potrafią tańczyć i wspólnie się bawić.

DSC01799

DSC01800

DSC01805

DSC01807

DSC01812

DSC01816

DSC01821

DSC01824

DSC01828

DSC01795

Więcej...