DLACZEGO WARTO WYBRAĆ

WIĘCEJ O NAS

CO NAS WYRÓŻNIA?

WybitnA KADRA PEDAGOGICZNA

Nasz zespół pedagogiczny to grupa pasjonatów edukacji, których głównym celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również inspiracja i rozwijanie potencjału każdego ucznia.

Bogate programy nauczania

Nasza szkoła wyróżnia się szerokim spektrum programów nauczania, które pozwalają dostosować edukację do indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczniów.

rozwój osobisty i społeczny

W naszej szkole nie tylko uczymy wiedzy, ale również kształtujemy charaktery. Dążymy do tego, aby nasi uczniowie byli odpowiedzialnymi, uczciwymi i etycznymi obywatelami.

BOGATO WYPOSAŻONE SALE LEKCYJNE

Naszą szkołę wyróżnia nie tylko wybitny zespół pedagogiczny, ale także nowoczesne i bogato wyposażone sale lekcyjne, które stwarzają inspirujące środowisko nauki. Prawie w każdej klasie znajduje się interaktywna tablica, co sprawia, że proces edukacyjny staje się jeszcze bardziej dynamiczny i przystosowany do potrzeb współczesnych uczniów.

BOGATO WYPOSAŻONA SALA GIER

Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale również przestrzeń, w której stawiamy na rozwój uczniów poprzez różnorodne formy aktywności i rozrywki. Jesteśmy dumni z bogato wyposażonej sali gier, która staje się miejscem, gdzie uczniowie mogą nie tylko odpocząć, ale również rozwijać umiejętności społeczne, współpracy i zdrowej rywalizacji.

BOGACTWO KULTURY LOKALNEJ

Nasza szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także centrum rozwijającego się społeczeństwa i kultury. Jesteśmy wyjątkowi nie tylko ze względu na wysoki poziom nauczania, ale również za sprawą naszych unikalnych miejsc, takich jak odrestaurowany wiatrak i Dom Chleba, które stanowią integralną część kulturowego dziedzictwa Łuszczanowa.