Miejsce tuż za podium w turnieju piłkarskim dziewcząt gimnazjum

W dniu 18.12.2015 r. gimnazjalistki wraz z nauczycielem wychowania fizycznego – panem Pawłem Kulką wybrały się na towarzysko- świąteczny Turniej Piłki Nożnej dziewcząt organizowany przez Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wlkp. Na uwagę zasługuje fakt, iż był to debiut naszej drużyny w tej dyscyplinie sportowej na międzyszkolnych rozgrywkach.

Obsada turnieju była bardzo mocna – występował  między innymi zespół, który na początku roku szkolnego zdobył 9 miejsce w Polsce w Turnieju Orlika o Puchar Premiera. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. W ostatecznym rozrachunku dziewczyny uplasowały się na 4 miejscu . Możliwość gry z innymi zespołami oraz ambicja zaprezentowana na boisku na pewno zaprocentują w kolejnych turniejach, choć wynik nie był tego dnia najważniejszy. Panowała miła atmosfera i możliwość sprawdzenia swoich możliwości na tle koleżanek z innych zespołów , które ewidentnie ukazały zgranie i bardzo wysoką technikę użytkową, którą nie powstydziłby się niejeden dobry zawodowy piłkarz.

DSC_2497

DSC_2509

DSC_2490